akmed@akmedcentrum.eu

ul. Mokotowska 6a, Warszawa

Kompleksowa pomoc

w rozwiązywaniu problemów

osobistych i rodzinnych


Sprawdź naszą ofertę
„Ludzie wiedzą, że są nieszczęśliwi,
ale mało kto wie, że mógłby być szczęśliwy.”
Albert Schweitzer

Dobrze wiemy jak odzyskać nadzieję oraz uwierzyć w to, że można poradzić sobie z wieloma życiowymi problemami.

 

Stworzyliśmy nasze Centrum, bo wiemy jak przywrócić równowagę psychiczną, także VIP-om.

 

Mamy możliwość prowadzenia konsultacji dla osób przebywających poza Polską poprzez SKYPE, po uprzednim kontakcie e-mail.

 

Poruszanie się po tematach związanych ze zdrowiem, ułatwi Państwu nasz SŁOWNIK

 

Leczenie uzależnień, depresji, nerwic w Centrum Konsultacyjnym AKMED

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że życie nie zawsze bywa kolorowe. Wiele osób boryka się na co dzień z różnymi problemami psychologicznymi, a także z uzależnieniami od substancji psychoaktywnych a ostatnio coraz częściej z tzw. uzależnieniami behawioralnymi (od zachowań, od czynności. Nawet jeśli problemy te nie dotyczą bezpośrednio nas samych, to często dotykają osób z naszego bliskiego otoczenia. Skala zagrożenia jest coraz większa. Coraz szybsze tempo życia, pogoń za karierą, nadmiar obowiązków zarówno w pracy, jak i w domu – to wszystko sprawia, że ludzie stają się coraz bardziej podatni na różnego rodzaju nałogi (uzależnienia).

 

Dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym można uzyskać wsparcie i gdzie nikt nie będzie nikogo oceniał i potępiał.  Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień w Warszawie daje kompleksowe wsparcie oraz w pełni anonimowe leczenie uzależnień. Nie jesteśmy też w żaden sposób powiązani z Narodowym Funduszem Zdrowia i dlatego nie wymagamy żadnych skierowań. Terapia jest jedynym sposobem na poradzenie sobie z nałogiem (uzależnieniem). Mamy pełną świadomość tego, że każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego doboru optymalnej metody terapii i innych szczegółów leczenia dokonujemy po skonsultowaniu pacjenta przez naszego specjalistę.

 

Z jakimi problemami można się do nas zgłosić?

 

Jesteśmy otwarci na pomoc osobom, które chciałyby uporać się ze swoimi problemami zdrowotnymi. Podejmujemy się diagnozowania oraz leczenia uzależnienia od alkoholu, narkotyków i tzw. nowych narkotyków nazywanych popularnie „dopalaczami”, od leków, a także od hazardu, tzw. nowych technologii (w tym od komputera i od internetu), seksu, pracy, ale nie tylko. Zajmujemy się również leczeniem zaburzeń nerwicowych, depresji i innych zaburzeń psychicznych, nadwagi i otyłości, a także pomagamy osobom, które są ofiarami przemocy. Każdy z nas może znaleźć się w trudnej sytuacji życiowej – dlatego nikogo nie potępiamy i nie odmawiamy wsparcia. Każdy, kto zgłosi się do naszego prywatnego ośrodka w Warszawie, ma szansę poradzić sobie z problemem i rozpocząć nowe życie. Leczenie uzależnień i rozwiązywanie problemów psychologicznych  to złożony i trudny proces. Dlatego tak ważne jest skorzystanie z pomocy specjalistów. Nasz ośrodek oferuje wsparcie psychologa, psychoterapeuty, psychiatry, neuropsychologa, fizjoterapeuty i dietetyka.

 

Nasz zespół tworzą lekarze-specjaliści będący pracownikami, w tym także ordynatorami oddziałów w warszawskich klinikach a także psychologowie i specjaliści terapii uzależnień. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do osób borykających się różnego rodzaju nałogami (uzależnieniami) oraz z problemami psychologicznymi, ale nie tylko.  Oferujemy również wsparcie dla pracodawców z województwa mazowieckiego przy rozwiązaniu różnego rodzaju problemów wpływających negatywnie na stan psychiczny, a tym samym na efektywność zawodową pracowników (wdrożenie EAP/PWP – Employee Assistance Programme/Program Wspierania Pracowników).

Anonimowo

Bez kolejek

Skutecznie

Także dla VIP-ów


Do Państwa dyspozycji mamy poradnie:

oraz:

Oferta:

Od 1994 roku nasza placówka zajmuje się udzielaniem szeroko rozumianej pomocy w radzeniu sobie z problemami związanymi ze zdrowiem psychicznym, w tym leczeniem alkoholizmu (uzależnienia od alkoholu) oraz innych uzależnień, zarówno chemicznych jak i tych, które są związane z naszymi zachowaniami.
Ponad 20-letnie doświadczenia, wykorzystujemy do tego, aby ulżyć Państwu w cierpieniach oraz pomóc w wybrnięciu z różnych trudnych sytuacji życiowych! Zespół wysokokwalifikowanych specjalistów w zakresie psychologii, psychiatrii, psychoterapii, terapii uzależnień (w tym ordynatorzy oddziałów i pracownicy warszawskich klinik) oraz Dyrektor Centrum Konsultacyjnego AKMED – dr n. med. Bohdan T. Woronowicz zapraszają osoby, które znalazły się w trudnej sytuacji osobistej, rodzinnej, społecznej czy zawodowej i które chciałyby uzyskać chwilowe lub długoterminowe wsparcie.
Nie wymagamy żadnych skierowań i umawiamy ze specjalistami na konkretny dzień i godzinę, bez kolejek.
Osobom, które zwracają się do nas ze swoimi problemami możemy zagwarantować w pełni anonimowe leczenie, ponieważ nie jesteśmy związani z Narodowym Funduszem Zdrowia.
Nasza oferta jest dostosowana do potrzeb VIP-ów.
Konsultacje pacjentów z problemem uzależnienia mogą odbywać się również: w jęz. angielskim (kontakt +48 502 051 415), w jęz. rosyjskim (kontakt +48 602 670 722) oraz w jęz. ukraińskim (+48 576 772 643).
Informacji na temat cen udzielamy telefonicznie, po zapoznaniu się z Państwa indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami.

Szczegóły >

Udzielamy profesjonalnego wsparcia lekarzom z woj. mazowieckiego i ościennych. Mamy bowiem świadomość, że spotykacie Państwo w swojej praktyce lekarskiej problemy zdrowotne, których ze względu na brak czasu nie jesteście w stanie samodzielnie rozwiązać i które wymagają czasami wysoko specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i dodatkowych umiejętności. Proponujemy więc skorzystać z naszej pomocy.
Udzielamy specjalistycznych, koleżeńskich konsultacji dotyczących problemów psychologicznych, psychiatrycznych oraz wynikających z uzależnień (alkohol, leki, hazard itp.) u Waszych pacjentów, zarówno poprzez pocztę elektroniczną jak i telefonicznie (+48 602670722).

Szczegóły >

Nasz zespół składa się z psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów oraz certyfikowanych specjalistów terapii uzależnień i licencjonowanych trenerów PTP. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu pomoc w rozwiązywaniu różnorodnych problemów wpływających niekorzystnie na stan psychiczny, a tym samym na wykonywanie obowiązków zawodowych i efektywność zawodową Waszych pracowników. Robimy to profesjonalnie i dyskretnie na terenie naszego Centrum, w domu osoby zainteresowanej, a czasami także na terenie zakładu pracy. Przy realizacji tego celu korzystamy z doświadczeń Programu Wspierania Pracowników (PWP) wzorowanego na bardzo popularnym w Stanach Zjednoczonych i krajach „starej” Europy – Employee Assistance Programme (EAP).

Szczegóły >

U nas specjalista czeka na pacjenta, a nie odwrotnie. Terminy wizyt uzgadniamy telefonicznie w godzinach 9.00-19.00, od poniedziałku do piątku:

608 521 431

22 825 33 33, 22 855 50 55

Gwarantujemy najwyższy profesjonalizm i dyskrecję, w tym - możliwość leczenia anonimowego.

Nasze publikacje:

Zobacz więcej >

Więcej:

„Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem”

Dante Alighieri (1265-1321), włoski poeta

Skontaktuj się z nami:

Centrum Konsultacyjne AKMED
ul. Mokotowska 6a, Warszawa
e-mail: akmed@akmedcentrum.eu
tel. 608 521 431, 22 825 33 33, 22 8555055