akmed@akmedcentrum.eu

ul. Mokotowska 6a, Warszawa

Aktualności

Szanowni Państwo,

w imieniu własnym oraz całego zespołu pracowników Centrum Akmed serdecznie zapraszam na tradycyjne spotkanie opłatkowe, które odbędzie się na ul. Mokotowskiej w dn. 13 grudnia o godz. 19.00.
Proszę o powiadomienie naszych wspólnych Przyjaciół i zaproszenie ich w naszym imieniu.
Do zobaczenia

Bohdan Woronowicz

 

Grupa Wsparcia i Rozwoju

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że z inicjatywy naszych terapeutów, Doroty Woronowicz i Konrada Wyrzykowskiego stworzyliśmy nową przestrzeń dla absolwentów Podstawowego Programu Terapii Uzależnienia w Centrum Akmed. Jest nią Grupa Wsparcia i Rozwoju, której celem jest wzajemna wymiana doświadczeń, obserwacji i trudności z jakimi spotykacie się Państwo w swoim nowym, trzeźwym życiu. W atmosferze wzajemnej życzliwości i troski będziemy poruszali zagadnienia, którym warto się przyjrzeć, aby poprawić jakość swojego życia. Wspólnie zastanowimy się nad tym, jak radzić sobie ze złością, wstydem, poczuciem winy, lękiem i innymi niechcianymi uczuciami. Będziemy uczyli się – jak kontrolować amplitudę przeżywanych uczuć, jak zadbać o siebie i swoje potrzeby, jak się odnaleźć w relacjach z innymi ludźmi itp. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie dotyczące tematyki spotkań, chcemy „zaopiekować się” Waszymi realnymi potrzebami. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniom będziecie też mogli wspierać się wzajemnie, jak również rozwijać swoje umiejętności życiowe, a wszystko pod czujnym okiem naszych terapeutów.

Spotkania odbywają się co dwa tygodnie przy ul. Mokotowskiej.

Po dodatkowe informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na nasze najbliższe spotkanie.

Bohdan Woronowicz

 

Program weekendowy

Trwa nabór osób chętnych do podjęcia leczenia w kolejnej edycji Programu Weekendowego dla osób uzależnionych (jest to Podstawowy Program Terapii Uzależnień).

Osoby zainteresowane zapraszamy na konsultację do dr med. Bohdana Woronowicza.

Telefoniczne ustalanie terminów wizyt: 608 521 431

 

 

Więcej:

Skontaktuj się z nami:

Centrum Konsultacyjne AKMED
ul. Mokotowska 6a, Warszawa
e-mail: akmed@akmedcentrum.eu
tel. 608 521 431, 22 825 33 33, 22 8555055