akmed@akmedcentrum.eu

ul. Mokotowska 6a, Warszawa

Aktualności

 

Serdecznie zapraszamy naszych Przyjaciół

na tradycyjne spotkanie świąteczne,

które odbędzie się w Akmedzie

11 grudnia 2019 r. o godz. 19.00

Bohdan Woronowicz z zespołem

 

UWAGA!

Ostatnio otrzymujemy liczne zapytania czy Firma („Klinika”) o nazwie Akme, usytuowana w okolicach Warszawy, jest z nami powiązana. W związku z takimi skojarzeniami oświadczamy, że nie mamy nic wspólnego z Firmą Akme i jej działalnością. Na dzień dzisiejszy nie planujemy z nią jakiejkolwiek współpracy. Prosimy o nie łączenie naszej działalności z tą Firmą oraz o wyprowadzanie z błędu osób, które nas mylą a które chciałyby podjąć u nas leczenie. Nie chcemy, żeby ktokolwiek kojarzył naszą wieloletnią działalność i dobrą opinię z nieznaną nam bliżej Firmą, która przyjęła nazwę bardzo podobną do naszej. Zastanawiamy się czy był to przypadek czy też działanie celowe?

Program weekendowy

Trwa nabór osób chętnych do podjęcia leczenia w kolejnej edycji Programu Weekendowego dla osób uzależnionych (jest to Podstawowy Program Terapii Uzależnień).

Osoby zainteresowane zapraszamy na konsultację do dr med. Bohdana Woronowicza.

Telefoniczne ustalanie terminów wizyt: 608 521 431

===========================

 

„Śmierć nie jest kresem naszego istnienia,

żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach.

Albowiem to dalej my, a nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia”

Albert Einstein

 

Z ogromnym żalem informujemy, że dzisiaj w nocy (16.02.2019) odeszła na wieczny mityng nasza wieloletnia współpracownica i wspaniała Koleżanka

Irena Jankiewicz

Terapeutka, która uratowała życie tysiącom osób uzależnionych.

Irenko będzie nam Ciebie bardzo brakowało.

 

Bohdan Woronowicz i zespół terapeutów

 

Msza św. pogrzebowa odbędzie się w dn. 25 lutego, o godz. 11.00, w kościele pw. św. Andrzeja przy ul. Chłodnej w Warszawie

 

” Życie nie jest świecą, 
a raczej wspaniała pochodnią, 


którą pozwolono nam trzymać przez chwilę,
i należy uczynić wszystko,

by świeciła jak najjaśniej 
nim oddamy ją naszym następcom.”

George Bernard Shaw

 

Grupa Wsparcia i Rozwoju

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że z inicjatywy naszych terapeutów, Doroty Woronowicz i Konrada Wyrzykowskiego stworzyliśmy nową przestrzeń dla absolwentów Podstawowego Programu Terapii Uzależnienia w Centrum Akmed. Jest nią Grupa Wsparcia i Rozwoju, której celem jest wzajemna wymiana doświadczeń, obserwacji i trudności z jakimi spotykacie się Państwo w swoim nowym, trzeźwym życiu. W atmosferze wzajemnej życzliwości i troski będziemy poruszali zagadnienia, którym warto się przyjrzeć, aby poprawić jakość swojego życia. Wspólnie zastanowimy się nad tym, jak radzić sobie ze złością, wstydem, poczuciem winy, lękiem i innymi niechcianymi uczuciami. Będziemy uczyli się – jak kontrolować amplitudę przeżywanych uczuć, jak zadbać o siebie i swoje potrzeby, jak się odnaleźć w relacjach z innymi ludźmi itp. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie dotyczące tematyki spotkań, chcemy „zaopiekować się” Waszymi realnymi potrzebami. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniom będziecie też mogli wspierać się wzajemnie, jak również rozwijać swoje umiejętności życiowe, a wszystko pod czujnym okiem naszych terapeutów.

Spotkania odbywają się co dwa tygodnie przy ul. Mokotowskiej.

Po dodatkowe informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na nasze najbliższe spotkanie.

Bohdan Woronowicz

 

 

 

 

 

Więcej:

Skontaktuj się z nami:

Centrum Konsultacyjne AKMED
ul. Mokotowska 6a, Warszawa
e-mail: akmed@akmedcentrum.eu
tel. 608 521 431, 22 825 33 33, 22 8555055