akmed@akmedcentrum.eu

ul. Mokotowska 6a, Warszawa

Konsultacje online aktualności Blog

O centrum

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy na stronie Centrum Konsultacyjnego AKMED, które jest prywatną placówką posiadającą, liczące ponad 25 lat, doświadczenie w świadczeniu usług zdrowotnych oraz uznane umiejętności w udzielaniu wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych. Współpracujący z nami specjaliści oraz nasze placówki posiadają wymagane akredytacje, certyfikaty, uprawnienia i licencje.
W 2001 roku, jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej zostaliśmy zarejestrowani w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim i uzyskaliśmy prawo świadczenia usług na terenie całej Polski. W Księdze Rejestrowej Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia figurowaliśmy pod numerem 14-00720. Po zmianie przepisów, w księdze rejestrowej Wydziału Zdrowia Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, otrzymaliśmy numer 00000000 7466.

Naszym głównym zadaniem jest służenie Państwu pomocą i radą w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych. Realizacją tego zajmuje się zespół wysokokwalifikowanych specjalistów, głownie w zakresie psychologii, psychiatrii, psychoterapii, rozwiązywania problemów rodzinnych i małżeńskich oraz profesjonalnej terapii uzależnień. W razie potrzeby jesteśmy w stanie pomóc Państwu w znalezieniu specjalistów z innych dziedzin medycyny.

Założycielem i dyrektorem Centrum Konsultacyjnego AKMED jest dr n. med. Bohdan Tadeusz Woronowicz, specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień oraz certyfikowany superwizor psychoterapii uzależnień, absolwent Studium Podyplomowego Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji przy Uniwersytecie Warszawskim, który ma nie tylko bardzo bogate doświadczenie kliniczne ale także jest autorem ponad 200 artykułów naukowych i popularnonaukowych oraz kilku książek.

Więcej:

Skontaktuj się z nami:

Centrum Konsultacyjne AKMED
ul. Mokotowska 6a, Warszawa
e-mail: akmed@akmedcentrum.eu
tel. 608 521 431, 22 825 33 33, 22 8555055