akmed@akmedcentrum.eu

ul. Mokotowska 6a, Warszawa

Konsultacje aktualności Blog

O centrum

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy na stronie Centrum Konsultacyjnego AKMED, które jest prywatną placówką posiadającą, liczące prawie 30 lat, doświadczenie w świadczeniu usług zdrowotnych oraz uznane umiejętności w udzielaniu wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych. Współpracujący z nami specjaliści oraz nasze placówki posiadają wymagane akredytacje, certyfikaty, uprawnienia i licencje.
W 2001 roku, jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej zostaliśmy zarejestrowani w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim i uzyskaliśmy prawo świadczenia usług na terenie całej Polski. W Księdze Rejestrowej Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia figurowaliśmy pod numerem 14-00720. Po zmianie przepisów, w księdze rejestrowej Wydziału Zdrowia Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, otrzymaliśmy numer 00000000 7466.

Naszym głównym zadaniem jest służenie Państwu pomocą i radą w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych. Realizacją tego zajmuje się zespół wysokokwalifikowanych specjalistów, głownie w zakresie psychologii, psychiatrii, psychoterapii, rozwiązywania problemów rodzinnych i małżeńskich oraz profesjonalnej terapii uzależnień. W razie potrzeby jesteśmy w stanie pomóc Państwu w znalezieniu specjalistów z innych dziedzin medycyny.

Założycielem Centrum Konsultacyjnego AKMED jest dr n. med. Bohdan Tadeusz Woronowicz, specjalista psychiatra, specjalista seksuolog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień oraz certyfikowany superwizor psychoterapii uzależnień, absolwent Studium Podyplomowego Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji przy Uniwersytecie Warszawskim, który ma nie tylko bardzo bogate doświadczenie kliniczne ale także jest autorem ponad 250 artykułów naukowych i popularnonaukowych oraz kilku książek.

Więcej:

Skontaktuj się z nami:

Centrum Konsultacyjne AKMED
ul. Mokotowska 6a, Warszawa
e-mail: akmed@akmedcentrum.eu
tel. 608 521 431, 22 825 33 33, 22 8555055