akmed@akmedcentrum.eu

ul. Mokotowska 6a, Warszawa

Konsultacje aktualności Blog

Historia Akmedu

Centrum Konsultacyjne AKMED może pochwalić się prawie 30-letnią historię. W 1994 roku, dr med. Bohdan Tadeusz Woronowicz – specjalista psychiatra i seksuolog, certyfikowany specjalista i superwizor psychoterapii uzależnień, twórca i wieloletni kierownik Ośrodka Terapii Uzależnień w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, wraz z grupą bliskich współpracowników, otworzył prywatną przychodnię dla osób z problemami uzależnień. Po kilku latach placówka poszerzyła zakres swojej działalności o inne problemy natury psychologicznej i została zarejestrowana jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Centrum Konsultacyjne AKMED.

W 2023 r. zarządzenie placówką przejęła Dorota Marta Woronowicz, psycholożka, specjalistka psychoterapii uzależnień.

Naszym głównym celem jest udzielanie wsparcia psychologicznego, psychiatrycznego i w razie potrzeby farmakologicznego w usunięciu przykrych objawów, które utrudniają Państwu codzienne funkcjonowanie. Pomagamy także w odzyskaniu nadziei i wiary w to, że przeżywane kłopoty nie są wieczne.

Nasi specjaliści pomagają w rozwikłaniu różnych, trudnych sytuacji życiowych, osobistych, małżeńskich i rodzinnych oraz w przekraczaniu własnych ograniczeń.

Pomagamy, wyjątkowo fachowo, w powrocie do zdrowia zarówno osobom cierpiącym bezpośrednio z powodu różnych uzależnień jak i ich bliskim. Współpracownikami Centrum są bowiem doświadczeni i wybitni klinicyści oraz najwyższej klasy specjaliści w dziedzinie psychiatrii, psychologii, psychoterapii i terapii uzależnień, a w razie potrzeby także lekarze innych specjalności.

Więcej:

Skontaktuj się z nami:

Centrum Konsultacyjne AKMED
ul. Mokotowska 6a, Warszawa
e-mail: akmed@akmedcentrum.eu
tel. 608 521 431, 22 825 33 33, 22 8555055