akmed@akmedcentrum.eu

ul. Mokotowska 6a, Warszawa

Konsultacje aktualności Blog

Konsultacje

Szczegółowych informacji dotyczących formalności związanych z wizytami/konsultacjami zarówno osobistymi jak i online udzielamy telefonicznie

(+48) 608 521 431 lub 228253333

W okresach zagrożenia (m.in. pandemią czy wojną) coraz więcej osób potrzebuje wsparcia psychologicznego. Z pomocą przychodzą nam wówczas nowoczesne rozwiązania, takie jak konsultacje, porady czy leczenia online.

Pomagamy głównie osobom uzależnionym, ale także osobom, które mają trudności w rozwiązaniu swoich problemów rodzinnych czy osobistych. Osoby, które oczekują takiej pomocy powinny wyraźnie zaznaczyć to podczas rozmowy telefonicznej i wówczas nie jest konieczna, jako pierwsza, konsultacja u dr. med. Bohdana Woronowicza.

Pomoc online

Dzięki możliwości konsultacji online kontaktują się z nami osoby z całego prawie świata, które nie mogą odbywać zbyt często spotkań osobistych. Nie trzeba więc odkładać konsultacji na „lepsze czasy” lub rezygnować z leczenia, wystarczy tylko oswoić się z nową sytuacją oraz z faktem, że zamiast odwiedzać specjalistę w gabinecie, siadamy przed urządzeniem elektronicznym i kontaktujemy się nim za pośrednictwem internetu. W tej specyficznej sytuacji, wbrew pozorom, nie jest to wcale wielka zmiana i już po paru słowach różnica zaciera się. Rozmowa przebiega bardzo podobnie, a Pacjent czuje się praktycznie tak, jakby odbywał tradycyjną wizytę. W zależności od sytuacji epidemiologicznej prowadzimy terapię również hybrydowo tj. częściowo online poprzez Skype w przypadku spotkań indywidualnych lub poprzez platformę zoom, w przypadku spotkań grupowych, a kiedy warunki epidemiologiczne na to pozwalają to najchętniej w kontakcie osobistym.
Dzięki poradom online możemy udzielać takiego samego wsparcia jak przed wybuchem pandemii. Oferujemy pomoc osobom, które zmagają się z uzależnieniami, cierpią na nerwicę, depresję, są współuzależnione lub potrzebują innego wsparcia psychoterapeutycznego, pomocy w rozwiązywaniu problemów zdrowia psychicznego, w tym również w przypadkach osób starszych – konieczności leczenia psychogeriatrycznego.

Co jest potrzebne, żeby umówić się na konsultację online?

Wystarczy dysponować urządzeniem elektronicznym z dostępem do Internetu. Skype, czyli bezpłatny program, za pomocą którego porozumiewamy się z pacjentami, może być zainstalowany na laptopie, komputerze stacjonarnym, tablecie lub na smartfonie. Oprogramowanie jest bardzo łatwe w instalacji i obsłudze, dzięki czemu bariera technologiczna praktycznie nie istnieje.

Zalety konsultacji online

Przygotowanie się do konsultacji online jest bardzo proste od strony technicznej, a sama konsultacja niewiele różni się od tradycyjnego spotkania ze specjalistą, a do tego przynosi wymierne korzyści. Kontaktując się ze specjalistą przez Internet można otrzymać pomoc nie wychodząc z domu i zaoszczędzić trochę czasu. Można też bez problemu, w dowolnej chwili umówić się na spotkanie poprzez zakładkę „konsultacje online” na naszej stronie www.akmedcentrum.eu lub dzwoniąc pod numer zgłoszeniowy (608521431).

Jak skorzystać z naszej pomocy?

Ponieważ z powodu zagrożenia koronawirusem, kontakty osobiste powinny być ograniczane, a problemy pozostają, a nawet mogą narastać – Osoby, które chciałyby skonsultować te problemy z dr. med. Bohdanem Woronowiczem lub z innymi lekarzami bądź psychologami/psychoterapeutami zapraszamy na indywidualne sesje poprzez Skype.

Spotkania grupowe prowadzimy z kolei poprzez aplikację ZOOM (zoom.us).

Odbywanie spotkań online umożliwiło Polakom mieszkającym za granicą oraz w miejscowościach odległych od Warszawy,  uzyskanie wsparcia a także podjęcia leczenia w naszym programie psychoterapii uzależnień.

W zależności od stopnia zagrożenie epidemicznego, w przypadku spotkań osobistych, mogą być wymagane zaświadczenia o szczepieniu przeciw COVID-19 lub aktualny negatywny wynik testu na COVID-19.


*************************************************************************************************************************

KONSULTACJE LEKARSKIE 

Dzień i godzinę spotkania z dr. med. Bohdanem Woronowiczem (uzależnienia) lub z dr Agnieszką Borzym (psychogeriatryczne, diagnozowanie i leczenie zaburzeń pamięci) ustalamy telefonicznie dzwoniąc w dni powszednie w godz. 9.00 – 19.00 na numery zgłoszeniowe:

+48 608 521 431 lub 228253333

Opłaty za konsultacje i wizyty prosimy dokonywać bezpośrednio na nasze konto w Banku Millenium:

41 1160 2202 0000 0000 1968 7962

*************************************************************************************************************************

UWAGA!

Szczegółowe informacje na temat cen podajemy telefonicznie, podczas ustalania terminu i miejsca spotkania, ponieważ cena zależy od rodzaju usługi zdrowotnej. Ceny wizyt w języku polskim wahają się w granicach 200-450 zł. Wizyty lekarskie:

dr Agnieszka Borzym – pierwsza wizyta (1,5 h.) – 400 zł., Kolejna wizyta (45 min.) – 300 zł.

dr med. Bohdan Woronowicz – każda wizyta – 500 zł.

Potwierdzenie wpłaty na każde z kont (koniecznie wraz z numerem swojego telefonu), a później skany dokumentów oraz wyników badań, zleconych przez dr. med. Bohdana Woronowicza, prosimy przesyłać na adres rejestr@akmedcentrum.eu

Prosimy pamiętać, że brak numeru telefonu i/lub adresu e-mail uniemożliwia nam ustalenie terminu pierwszej konsultacji/spotkania.

Osoby, które chciałyby otrzymać fakturę prosimy, żeby w powiadomieniu o dokonanej wpłacie przesłanym na adres rejestr@akmedcentrum.eu lub w rubryce „Uwagi od Klienta” wyraźnie zaznaczyły, że potrzebują faktury i podały dane do faktury wraz z NIP-em. Po stwierdzeniu, że należność wpłynęła na nasze konto prześlemy, na początku kolejnego miesiąca, zbiorczą fakturę na podany adres e-mail.

Jeżeli, po dokonaniu wpłaty zajdą ważne okoliczności uniemożliwiające realizację wizyty w uzgodnionym wcześniej terminie, prosimy koniecznie o telefoniczne odwołanie wizyty na 24 godz. przed jej terminem. Nieodwołanie wizyty z 24-godzinnym wyprzedzeniem będzie traktowane tak, jakby wizyta odbyła się i należność za nią nie będzie mogła zostać zwrócona.

*************************************************************************************************************************

KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE/PSYCHOTERAPEUTYCZNE

Dzień i godzinę spotkania z psychoterapeutami ustalamy telefonicznie dzwoniąc w dni powszednie w godz 9.00 – 19.00 na numery zgłoszeniowe:

+48 608 521 431 lub 228253333

Opłaty za spotkania indywidualne i grupowe oraz za pakiety 3 spotkań prosimy przekazywać wyłącznie na nasze konto w Santander Bank:

70 1090 1014 0000 0001 5263 5545

Wymagane jest również przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres rejestr@akmedcentrum.eu

Faktury i odwołania wizyt – zasady jak wyżej.

*************************************************************************************************************************

 

Więcej:

Skontaktuj się z nami:

Centrum Konsultacyjne AKMED
ul. Mokotowska 6a, Warszawa
e-mail: akmed@akmedcentrum.eu
tel. 608 521 431, 22 825 33 33, 22 8555055